Jak wybrać najlepszą pościel hotelową?

  • 9.03.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Jak wybrać najlepszą pościel hotelową?
Wybór pościeli do obiektu oferującego usługi noclegowe wydaje się z pozoru błahym zagadnieniem. W końcu nie ma nic lepszego od konwencjonalnej bawełny lub antyalergicznej mikrofibry, prawda? Natomiast jeśli przedsiębiorca nastawiony jest na tanią usługę, masową lub kameralną, jakość tkaniny służącej jako pościel hotelowa, zazwyczaj nie ma znaczenia, ponieważ najważniejsza jest cena. Jednak w sytuacji, kiedy hotelowi zależy na utrzymaniu długotrwałej relacji zarówno z klientem biznesowym, jak i z indywidualnym klientem, kiedy ważny jest prestiż hotelu oraz utrzymanie najwyższych standardów obsługi i wyposażenia pokoju hotelowego, wtedy zdecydowanie warto wziąć pod uwagę pościel z tkaniny wyjątkowej, z domieszką eleganckich i szlachetnych włókien, jak na przykład jedwab.

Z jakiej tkaniny kupić pościel do hotelu?

Wrażenie niebywałego komfortu podczas odpoczynku nocnego może dać tylko adamaszek. Jest to tkanina niezwykle delikatna i luksusowa, składająca się z jedwabiu lub czystej, wysokogatunkowej bawełny. Zwykle jest dwustronna i jednokolorowa, czasem jednak dwubarwna. Dość zróżnicowana kolorystyka pozwala na rozmaitość wzorów, a więc bez problemu da się dopasować kolorystykę pościeli do wystroju pokoju hotelowego. Taka nieprzeciętnie aksamitna pościel hotelowa adamaszek sprawi, że gość hotelowy poczuje na sobie dotyk luksusu, a miękka i gładka tkanina zapewni mu zdrowy i spokojny sen. Ponadto, co jest bardzo ważne, cechuje się wyjątkową odpornością na wchłanianie roztoczy i kurzu oraz trwałością nawet do kilku lat, co w branży usług noclegowych jest bardzo długim okresem. Niezaprzeczalnym plusem jest jeszcze fakt, że pościele jedwabne są  antyalergiczne. Mają pozytywny wpływ na regulowanie temperatury ciała w czasie odpoczynku nocnego, jednocześnie zatrzymując ciepło i nie pozwalając na przegrzanie organizmu. Kolejną zaletą pościeli adamaszkowej jest jej ekologiczność, czyli naturalność włókien materiału. Niezmiernie istotną kwestią jest również pranie – pościel powinna być dostosowana do częstego prania w wysokiej temperaturze, tak by zawsze pachniała świeżością i była nieskazitelnie czysta. Sprawdź najlepsze tkaniny pościeli hotelowych na https://posciel.to/posciel-hotelowa.

Szeroka gama pościeli z adamaszku od producenta

Na rynku tkanin i tekstyliów dostępnych jest wiele modeli oraz fasonów pościeli adamaszkowych. Jednak te najbardziej klasyczne i zarazem najpopularniejsze, używane w większości wysokostandardowych obiektów noclegowych utrzymane są w kolorystyce jasnej. Tradycyjna biel daje bowiem wrażenie elegancji i równocześnie czystości. Spośród wielu producentów oferujących pościele z adamaszku warto wybrać te, które spełniają najważniejsze funkcje, na przykład posiadają łatwe zamykanie na zakładkę hotelową, która jest dużo bardziej wygodna niż guziki. Z pewnością dobrym wizerunkowo działaniem byłaby możliwość wyszycia logo hotelu na pościeli. Przy wyborze konkretnego producenta warto również posłużyć się renomą marki oraz opiniami innych klientów – jeśli wspomniani klienci pozostawili pozytywne komentarze, a marka jest wychwalana i polecana, to znak, że można jej zaufać.

Justyna, https://posciel.to

 

Grupa Tipmedia
Podziel się: