Mały oczyszczacz do dużego pomieszczenia

 • 14.10.2021, 15:00
 • Grupa Tipmedia
Mały oczyszczacz do dużego pomieszczenia
Stoisz przed wyborem oczyszczacza powietrza, ale martwisz się, że po pierwsze nie da rady przefiltrować powietrza w dużym pomieszczeniu, a po drugie będzie zajmował dużo miejsca. Słusznie zauważyć można w sklepach, że im większa powierzchnia oczyszczania, tym większe jest urządzenie. Czy da się pogodzić te dwie cechy? Duński producent wyszedł naprzeciw tego typu wymaganiom, proponując klientom bardzo dobry i wydajny produkt, choć niewielkich rozmiarów.

 

 

Co oferują oczyszczacze powietrza Vestforst?

Vestforst, duńska marka, która po latach wróciła na polski rynek, z roku na rok zyskuje na popularności. Producent w swojej ofercie ma sprzęty AGD, lodówki, chłodziarki do wina oraz wspomniane oczyszczacze. Zarówno sprzęt, jak również oczyszczacze powietrza Vestfrost zasługują na miano dość designerskich produktów, ich wygląd w stylu retro, doskonale sprawdza się w niejednym wnętrzu. Jednak nie tylko o sam wygląd chodzi, oczyszczacze powietrza Vestfrost są nie tylko stylowe, ale również skutecznie oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń.

Najważniejsze zalety oczyszczaczy duńskiego producenta:

 • doskonały stosunek jakości do ceny- niewielka cena idąca w parze ze świetną wydajnością

 • wielostopniowe oczyszczanie dla jeszcze lepszego efektu- zastosowanie filtrów HEPA H13, węgla aktywnego, lampy UV i jonizatora

 • nie zabiera przestrzeni- oczyszczacze powietrza Vestfrost charakteryzuje niewielki rozmiar,

 • cisza jak makiem zasiał- urządzenia pracują tak cicho, że spokojnie mogą działać również w nocy,

 • nowoczesność i wygoda- dla oczyszczaczy powietrza Vestfors powstała specjalnie dedykowana aplikacja mobilna.

Vestfrost VP-A1M30WH0- nowość na rynku

Wydawać by się mogło, że za dobrą jakość trzeba także „dobrze” zapłacić, nie zawsze jednak to, co tańsze, jest gorsze od droższego. Doskonałym tego przykładem będą oczyszczacze powietrza Vestforst, a konkretniej model Vestforst VP-A1M30WH. Czym się wyróżnia i dlaczego to dobry wybór?

Vestfrost VP-A1M30WH- tani, a wydajny

Oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1M30WH, to model raczej ze średniej półki cenowej, możemy go kupić już za ok. 1000 zł, jednak nie oznacza, to wcale, że będzie on mało wydajny, czy nadawać się do niewielkich pomieszczeń, w tym przypadku jest wręcz przeciwnie. Wydajność Vestfrost VP-A1M30WH wynosi aż 340 m3/h, natomiast powierzchnia oczyszczania do 42m2. Przy tak niskiej cenie te parametry wypadają zaskakująco dobrze.

Pracuje w nocy, a Ty śpisz spokojnie

Jeśli szukasz modelu, który ma pracować również w nocy, nie budząc przy tym wszystkich domowników, to Vestfrost VP-A1M30WH, będzie rozwiązaniem idealnym, ponieważ podczas pracy, emituje jedynie 17dB. Sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i pokoju dziecięcym.

5-stopniowe oczyszczanie

Vestfrost VP-A1M30WH oczyści powietrze pochłaniając 99,95% zanieczyszczeń oraz skutecznie je nawilży. W urządzeniu zastosowano filtr wstępny, filtr HEPA, węgiel aktywny, lampy UV-C LED oraz jonizator Plasma ION. Żywotność filtrów, producent ocenia na ok. 18 miesięcy.

 

Wyżej wymienione cechy Vestfrost VP-A1M30WH, to jeszcze nie wszystko, czym może pochwalić się producent. Ten model posiada także:

 • aplikację mobilną

 • inteligentny tryb automatyczny

 • czujnik zanieczyszczeń

 • 3 tryby tryby szybkości pracy wentylatora

 • 2 wskaźniki czystości powietrza

 • 24 miesięczną gwarancję producenta (Door-to-door)

 

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: