Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy z myślą o lokalnych przedsiębiorcach

  • 24.11.2020, 13:37 (aktualizacja 02.06.2021, 11:48)
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy z myślą o lokalnych przedsiębiorcach
Przed nami wyjątkowy czas. Jak co roku Szczecin będzie miał swój Jarmark Bożonarodzeniowy, jednak tym razem nie na ulicach miasta, a w sieci. Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy on-line to kontynuacja akcji wspierającej szczecińskie firmy - Szczeciński Lokalny Solidarny na Święta.

Po raz kolejny wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców miasta Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o. o. przygotowuje Jarmark Bożonarodzeniowy.  Organizacja Jarmarku  w tradycyjnej formie, jest w obecnym czasie trudna i niepewna, a Szczecin przecież musi mieć swój Jarmark. I tu pojawi się  Jarmarkiem Bożonarodzeniowym on-line, który jest kontynuacją wsparcia dla szczecińskich firm – Szczeciński Lokalny Solidarny na Święta. Już od 4 (najpóźniej 6) grudnia będzie można zrobić świąteczne zakupy za pośrednictwem strony www.jarmark.szczecin.eu. Kontynuując zapoczątkowaną wiosną akcję pomocy dla przedsiębiorców – Szczeciński Lokalny Solidarny, w jednym miejscu zostaną zgromadzone oferty szczecińskich gastronomików, którzy oferują pyszny catering na wigilijną wieczerzę, rękodzielników z wyjątkową biżuterią, florystek z niebanalnymi stroikami czy wizażystów z voucherami na swoje usługi. Na wirtualnym Jarmarku znajdziemy podarki dla każdego, od najbardziej wymagających przez lokalnych patriotów, którzy kolekcjonują gadżety z Dźwigozaurami w tle, po tych, których ucieszy nawet najmniejszy drobiazg. Co ważne, przedsiębiorcy nie muszą za nic płacić. Udział w wirtualnym Jarmarku jest bezpłatny.

Jak to będzie działać? Po prostu: na mapie wirtualnego Jarmarku znajdą się domki z nazwami konkretnych przedsiębiorców i krótkim opisem ich oferty. Po kliknięciu w daną ikonkę pojawią się informacje, czy zakupy będzie można sfinalizować przez Internet, telefonicznie czy też stacjonarnie, w siedzibie przedsiębiorcy.

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w wersji on-line będzie ogromnym wsparciem dla lokalnych przedsiębiorców. Dzięki kampaniom promocyjnym, m.in. spotom reklamowym, mediom społecznościowym, radiu i telewizji dotrzemy do mieszkańców Szczecina, którzy tegoroczne święta przygotują lokalnie – wspólnie z małymi przedsiębiorcami z własnego podwórka.

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy na dobre wpisał się już w przedświąteczny kalendarz szczecinian i chociaż w tym roku zniknął z przestrzeni miejskiej, to nie pozwoliliśmy mu zniknąć na dobre. W obecnych czasach Internet jest idealnym miejscem na zrobienie przedświątecznych zakupów. U nas będzie to możliwe od 4 (6) grudnia do 31 stycznia 2021r.

 

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe