Półkolonia optymistyczna

  • 15.07.2020, 13:51 (aktualizacja 15.07.2020, 13:59)
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Półkolonia optymistyczna
ostatnie wolne miejsca !

Wspaniała zabawa, niezapomniana przygoda oraz szansa na zdobycie nowych umiejętności. Wciąż są wolne miejsca na półkolonii żeglarskiej dla dzieci i młodzieży w wieku od  7 do 14 roku życia, która odbędzie się w przyszłym tygodniu (20-24.07.2020 r.) To pięć aktywnych dni spędzonych na świeżym powietrzu.

Zajęcia prowadzone będą zarówno na wodzie, jak i na lądzie. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił na kajaku i jachcie żaglowym. Wszyscy z pewnością zasmakują prawdziwej żeglarskiej przygody i nawiążą nowe znajomości.

W programie zajęć przewidziane są m.in. zabawy uczące bezpiecznego zachowania nad wodą i na jachcie, nauka poruszania się po pokładzie, zakładanie kamizelki asekuracyjnej, rzut kołem ratunkowym, a także nauka podstaw żeglarstwa, sterowania, pracy żaglami oraz cumowania. Uczestnicy odbędą zajęcia na jachtach typu Optimist, DZ, Janmor, a także poznają  żeglarskie tradycje.

Każdemu uczestnikowi zapewniamy sprzęt pływający, drugie śniadanie i ciepły posiłek, opiekę doświadczonych instruktorów oraz asortyment sportowy.

Zapisy prowadzone są w systemie e-rekrutacja. Wydrukowane zgłoszenie należy wypełnić i przesłać na adres [email protected] Decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejsce: Centrum Żeglarskie, Przestrzenna 19
Termin: 20-24.07.2020
Godziny: 8.30-16.00


UWAGA. W przypadku złych warunków atmosferycznych, uczestnicy biorą udział w zajęciach w świetlicy na terenie placówki. 

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe