Próba syren alarmowych

  • 15.07.2020, 13:38
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Próba syren alarmowych
16 lipca br. (czwartek) o godz. 12.00, w ramach treningu systemu wykrywania i alarmowania zostanie przeprowadzona głośna próba syren alarmowych.

W związku z tym uruchomiony zostanie sygnał alarmowy: ciągły dźwięk syreny  w okresie trzech minut. Dodatkowo zostanie sprawdzona poprawność emitowania komunikatów głosowych. Komunikaty zostaną nadane z centrali alarmowej znajdującej się w budynku Urzędu Miasta Szczecin.

Test wykonywany jest w celu sprawdzenia poprawności działania zmodernizowanego systemu przed zbliżającą się 76. Rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego.

Nadane w ramach treningu sygnały alarmowe i komunikaty głosowe nie wymagają podejmowania przez mieszkańców Szczecina żadnych czynności.

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe