Studenci Uniwersytetu Szczecińskiego „wypływają na miasto”

  • 01.07.2020, 10:21
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Studenci Uniwersytetu Szczecińskiego „wypływają na miasto”
Dziś, 1 lipca, rozpoczyna się nabór na studia na Uniwersytecie Szczecińskim. Tego dnia studenci największej na Pomorzu Zachodnim uczelni „wypłyną na miasto”, aby promować ofertę edukacyjną, przygotowaną przez US na rok akademicki 2020/2021.

Kandydaci na studia wyższe mogą wybierać spośród 78 kierunków z 8 dyscyplin. Nowości, jakie US proponuje w tym roku akademickim, to na pierwszym stopniu: Social science (studia w języku angielskim), Socjotechnika i oddziaływanie społeczne, Edukacja artystyczna, Prawo Internetu i ochrony informacji i Prawo służb mundurowych, natomiast na drugim stopniu: Animacja kultury, Pedagogika (profil praktyczny), Studia pisarskie czy Prawo medyczne.

Wszystkich, którzy chcieliby stać się częścią społeczności akademickiej Uniwersytetu Szczecińskiego, zachęcamy do odwiedzenia stoiska informacyjnego i porozmawiania ze studentami uczelni.

Kampania promocyjna pod hasłem „Wypływamy na miasto”, towarzysząca rekrutacji na studia na US, odbędzie się dziś, 1 lipca 2020 roku, w godz. 10:00-17:00. Studentów Uniwersytetu Szczecińskiego, ubranych w żółte koszulki i z informatorem w ręku, będzie można spotkać na Jasnych Błoniach, Wałach Chrobrego, Bulwarach Piastowskich, Placu Pawła Adamowicza i przy Pomniku Czynu Polaków.

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe