Park na Warszewie ukończony

  • 25.06.2020, 13:57
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Park na Warszewie ukończony
Zakończyły się prace przy budowie II etapu Parku Warszewo-Podbórz. Nowe atrakcje w parku powinny zostać przekazane do użytkowania w pierwszych dniach lipca.

W ramach drugiego etapu inwestycji powstało wielofunkcyjne boisko sportowe (14x26 metrów); plac aktywności z podestem; drewniana pergola przy zbiorniku wodnym. Ogrodzony został plac zabaw, wykonano również kanalizację na potrzeby monitoringu, wykonano oświetlenie oraz zagospodarowano zieleń.

Koszt inwestycji to ponad 1,9 mln zł brutto. Wykonawcą jest firma Jawal – Bruk Waldemar Cielica. Nadzór nad realizacją inwestycji sprawował Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin.

Budowa II etapu parku Warszewo-Podbórz została zrealizowana w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2019.

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe