Ukrył się za pralką pod stertą ubrań, bo myślał, że jest poszukiwany

  • 19.06.2020, 12:59 (aktualizacja 19.06.2020, 13:07)
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Ukrył się za pralką pod stertą ubrań, bo myślał, że jest poszukiwany
Z niecodzienną sytuacją spotkali się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Szczecin – Dąbie

Pod jednym z adresów, który ustalili funkcjonariusze miała przebywać osoba poszukiwana. Kiedy weszli do mieszkania zastali… mężczyznę, który ukrył się za pralką pod stertą ubrań. Jednak to nie po niego przyszli.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu P13olicji Szczecin – Dąbie ustalili miejsce pobytu osoby poszukiwanej do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa wyłudzeń. Przeczuwając, co go za chwilę czeka, mężczyzna nie otwierał policjantom drzwi. Dopiero przybycie na miejsce Strażaków uzmysłowiło poszukiwanemu możliwość wejścia siłowego, więc postanowił dobrowolnie wpuścić policjantów. Po wejściu mundurowych do mieszkania mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Zakładu Karnego i najbliższy rok spędzi w odosobnieniu.

Podczas interwencji czujność szczecińskich policjantów nie została jednak uśpiona. W trakcie przeszukania mieszkania ujawnili jeszcze jednego mężczyznę, który ukrywał się za pralką, pod stertą ubrań. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że bał się ujawnić, bo myślał, że jest poszukiwany – dopiero sprawdzenie danych w systemach policyjnych wykluczyło taką możliwość.

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe