Uniwersytet Szczeciński przekazał darowiznę pieniężną SPSK nr 1 w Szczecinie

  • 28.05.2020, 23:36
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Uniwersytet Szczeciński przekazał darowiznę pieniężną SPSK nr 1 w Szczecinie
Władze i społeczność akademicka Uniwersytetu Szczecińskiego wspólnie włączyli się do akcji „Solidarni w walce z koronawirusem”

Zorganizowana zbiórka była wynikiem nie tylko odpowiedzi na apel SPSK nr 1 w Szczecinie z prośbą o wsparcie finansowe na zakup wysokospecjalistycznego sprzętu i elementów wspomagających do respiratoroterapii, odgrywającej kluczowe znaczenie przy ratowaniu życia osób zarażonych wirusem SARS-CoV-2, ale przede wszystkim wyrazem ogromnej solidarności i ofiarności z tymi, którzy walczą na pierwszym froncie walki z COVID-19.

Uniwersytet Szczeciński przekazał 27 maja 2020 roku Samodzielnemu Publicznemu Szpitalowi Klinicznemu Nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego im. prof. Tadeusza Sokołowskiego, darowiznę na rzecz leczenia osób chorych na COVID-19 w wysokości 66 670 zł.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, Uniwersytet Szczeciński przeznaczył z własnych środków 50 000 zł, natomiast pozostała suma, to wynik dobrowolnych wpłat pracowników uczelni.

 

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe