Karnawał w "Domu Kombatanta".

  • 30.01.2020, 11:48
  • Jacek Siwek
Karnawał w "Domu Kombatanta".
Radosny wieczór w DPS na Kruczej.

Od kilku lat Dom Pomocy Społecznej przy ulicy Kruczej może stanowić wzór nie tylko placówki opiekuńczej, lecz również prężnego centrum kultury i rozrywki . Szerokiego wachlarza koncertów, spotkań z artystami, konkursów oraz licznych kół zainteresowań mógłby pozazdrościć niejeden Dom Kultury. Tu nigdy nie ma czasu na nudę.  W ubiegłym roku do bogatej oferty w  zakresie rozrywki i kultury dołączyli artyści reprezentujący Klub "Słowianin", zapewniając cykliczne występy oraz pomoc w organizacji imprez w D.P.S., w oparciu o umowę zawartą między dyrektorem Domu Kombatanta - Adamem Ciemniakiem i dyrektorem "Słowianina" - Jackiem Janiakiem. 

Owocem tej inicjatywy był między innymi zorganizowany 29 stycznia "Bal Karnawałowy" dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej.  Uroczysta kolacja, dyskoteka, konkursy - zostały wzbogacone charytatywnym występem zespołu muzycznego "Roland Band"  z Klubu "Słowianin". Muzycy przedstawili bogaty program starszych i nowych przebojów, porywając do tańca nawet tych, którym sprawność fizyczna nie zawsze pozwala królować na parkiecie. Do podziękowań dla organizatorów imprezy oraz zespołu "Roland Band" rozbawieni mieszkańcy D.P.S. dołączają najwyższe wynagrodzenie - WDZIĘCZNOŚĆ I UŚMIECH UCZESTNIKÓW BALU.

Jacek Siwek

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe