Spotkanie Pokoleń

  • 09.11.2019, 23:36 (aktualizacja 26.05.2020, 13:50)
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Spotkanie Pokoleń
Tradycją stały się spotkania marszałka województwa z przedstawicielami środowisk kombatanckich z okazji Święta Niepodległości. W tym roku ok. 250 osób weźmie udział w wydarzeniu organizowanym w Teatrze Polskim w Szczecinie we wtorek 12 listopada br.

Bohaterami spotkania będą kombatanci, pionierzy ziemi zachodniopomorskiej, opozycjoniści, osoby szczególnie zasłużone w pielęgnowaniu polskości i budowaniu tożsamości regionu oraz harcerze.

Podczas spotkania wręczone zostaną złote i srebrne Odznaki Honorowe Gryfa Zachodniopomorskiego. Wydarzenie urozmaici program artystyczny. Wystąpią uczniowie szczecińskich szkół: Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st., I Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkoły Podstawowej nr 48. Piosenki z 20-lecia międzywojennego wykona zespół Jackpot.

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe