SP48 z nową salą gimnastyczną

  • 09.10.2019, 21:48
  • Redakcja Telewizji Pomerania
SP48 z nową salą gimnastyczną
Nowa sala gimnastyczna i pomieszczenia lekcyjne są już gotowe. Przy Szkole Podstawowej nr 48 przy ul. Czorsztyńskiej zakończyła się budowa nowego budynku oświatowego.

Wkrótce uczniowie tej szkoły będą mogli korzystać z pomieszczeń w nowym budynku. Powstały przestronne i w pełni wyposażone sale lekcyjne. Na parterze znajdują się dwie sale  do muzyki i plastyki z zapleczami. Na trzeciej kondygnacji znajdują się kolejne dwie sale, jedna do zajęć z przyrody i geografii, druga do zajęć z chemii i biologii. Obie te sale posiadają wspólne zaplecze. W nowym budynku znajduje się duża świetlica, toalety oraz winda. Inwestycja obejmowała również budowę nowej sali gimnastycznej z szatniami, pomieszczeniami dla trenerów i magazynem,. Nowy budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt czeka na odbiory i przekazanie do użytkowania.

Inwestycja w Szkole Podstawowej nr 48 obejmuje również remont starej sali gimnastycznej. Pracami objęte były izolacje ścian fundamentowych zewnętrznych, stolarka drzwiowa i okienna, ściany i sufit (nowe tynki, malowanie), cyklinowanie wraz z lakierowaniem parkietu i malowaniem linii boiska. W zakres inwestycji wchodzi także przebudowa dachu i wymiana urządzeń sportowych i instalacji elektrycznej i oświetlenia. Remont starej sali ma się zakończyć w grudniu br.

Koszt inwestycji to ponad 11,2 mln zł.

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe