Jesienne spływy kajakowe z Centrum Żeglarskim

  • 18.09.2019, 23:19 (aktualizacja 26.05.2020, 15:07)
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Jesienne spływy kajakowe z Centrum Żeglarskim
W ostatni weekend września zapraszamy na bezpłatne spływy kajakowe „Spływ po Mare Dambiensis – na wyspę Wielka Kępa”

Zapisy odbywają się internetowo. Liczba miejsc jest ograniczona.

28 i 29 września Centrum Żeglarskie zaprasza na trzy spływy kajakowe nazwą „Spływ po Mare Dambiensis – na wyspę Wielka Kępa”. Trasa spływu wiodła będzie nurtem Odry Zachodniej, przez odnogę Odry Świętą, Kanałem Krętego Węża, wodami jeziora Dąbie Duże, na wyspę Wielka Kępa, gdzie kiedyś była Plaża Mieleńska.  Uczestnicy będą mieli okazję poznać część wyspy Wielka Kępa i przyrodę jeziora Dąbie, a także wziąć udział w ognisku. Udział w spływie jest bezpłatny.

Spływ wystartuje z brzegu Odry przy ul. Grobla i potrwa około trzech godzin. Uczestnicy mają do wyboru trzy terminy wycieczek:

- w sobotę, 28 września godz. 10.00 i 14.30,

- w niedzielę, 29 września godz. 10.00.

Łącznie w trzech wycieczkach będzie mogło wziąć popłynąć 48 uczestników. W spływie mogą wziąć udział osoby od 13 roku życia. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w spływie wyłącznie pod opieką dorosłych. Uczestnicy muszą posiadać umiejętność pływania wpław oraz minimalne doświadczenie w pływaniu kajakiem.

Jesteś zainteresowany? Zapisz się już dziś! Rejestracji na spływy kajakowe należy dokonać poprzez wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA, którą znajdziemy na stronie www.centrumzeglarskie.pl i przesłanie jej na adres: [email protected].

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe