Szczecin śpiewa(My)!

  • 07.09.2019, 18:30
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Szczecin śpiewa(My)!
Zaśpiewaj swoją ulubioną piosenkę

 

W środę 18. września (od godz. 14.00 do 16.00), na pl. Grunwaldzkim przygotowany zostanie mikrofon, będzie akompaniament, a każdy chętny może zaśpiewać dowolny ulubiony utwór. Nie ważne ile masz lat, gdzie pracujesz, bo jak śpiewał Jerzy Stuhr: „przecież nie o to chodzi jak co komu wychodzi”. 

Akompaniatorem będzie Krzysztof Baranowski, który mówi, że podegra wszystko!       

Dlaczego spotykamy się 18. września? Ponieważ za miesiąc od tej daty, rozpocznie się Festiwal Młodych Talentów! Najpierw odbędą się w Starej Rzeźni w Szczecinie przesłuchania konkursowe. Weźmie w nich udział maksymalnie 10. wykonawców, wybranych przez jury pod przewodnictwem Katarzyny Nosowskiej, z nadesłanych na konkurs ponad 300. zgłoszeń. Zwycięzcę poznamy dzień później (19. października) podczas finałowego koncertu w Netto Arena, który będzie miał okazję wystąpić na profesjonalnej scenie z gwiazdami festiwalu.

A  gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu będą uczestniczki II. edycji projektu „Women’s Voices – Kobiety ratują planetę”: Kayah, Edyta Bartosiewicz, Julia Pietrucha, Mela Koteluk, oraz Paulina Przybysz.

Zapraszamy wszystkich, bez wyjątku, na pl. Grunwaldzki do śpiewania.   

Naprawdę, „każdy śpiewać może”, i nic to, że śpiewamy „trochę lepiej czy trochę gorzej”. 

Tak więc: Na Grunwald!

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe