Pyromagic 2019 - tysiące widzów i moc atrakcji.

  • 11.08.2019, 21:48
  • Jacek Siwek
Pyromagic 2019 - tysiące widzów i moc atrakcji.
Sukces wizerunkowy Miasta Szczecin

Tysiące turystów z całej Polski oraz wielu zagranicznych w tym z Niemiec, Czech, Holandii i Danii  odwiedziło nasze miasto, aby podziwiać unikalne w skali Europy pokazy fajerwerków oraz imprezy towarzyszące konkursowi . W kulminacyjnych momentach pokazów, na nabrzeżach Odry spotkało się ponad 160 widzów, każdego dnia trwania imprezy. W konkursie brały udział cztery firmy reprezentujące: Czechy, Francję , Malezję oraz Polskę . Zdaniem jury, oraz większości publiczności najlepszy pokaz zaprezentował zespół Art Eventia z Francji

Wśród imprez towarzyszących dużym zainteresowaniem widzów cieszyły się obok koncertów  pokazy Water Show, w tym skoki do wody z Trasy Zamkowej, z wysokości ponad 20 metrów, skoki akrobatyczne z wieży oraz Flyboard - czyli salta i ewolucje nad wodą na "latającej desce"..

Zdaniem szczecinian oraz turystów uczestniczących w imprezie, pokazy sztucznych ogni wzbogacone dużą ilością ciekawych imprez towarzyszących stały się największa atrakcją turystyczną naszego miasta, ściągając do Szczecina coraz więcej miłośników ciekawego widowiska i dobrej zabawy.

Jacek Siwek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe