Nowości na stadionie przy ul. Nehringa

  • 09.07.2019, 21:44 (aktualizacja 25.07.2019, 16:39)
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Nowości na stadionie przy ul. Nehringa

Nowe całoroczne boisko przykryte tzw. balonem oraz większy parking i chodniki na obiekcie sportowym przy ul. Nehringa 69 są już gotowe. Inwestycje kosztowały 2 mln zł.

Piłkarskie boisko ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 42 m na 20 m jest oświetlone i ogrzewane. Dzięki temu będzie mogło być wykorzystywane przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Inwestycję zrealizowała firma „Tenistal” z Gdańska.

W hali znajdują się również szatnie oraz toalety i natryski. Przez boiskiem rozbudowano i zmodernizowano parking i chodniki. Dzięki inwestycji na terenie obiektu przy ul. Nehringa znajdują się obecnie 32 miejsca parkingowe. To zadanie zrealizowała firma „Usługi Ogólnobudowlane Szymon Koza” z Gryfina.

 

Obie inwestycje zostały zrealizowane w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe