Kwartet Śląski w Muzeum Narodowym w Szczecinie

  • 03.07.2019, 15:07 (aktualizacja 25.07.2019, 16:41)
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Kwartet Śląski w Muzeum Narodowym w Szczecinie
Zapraszamy na koncert Kwartetu Śląskiego.

Koncert odbędzie się w czwartek, 4 lipca 2019 roku o godzinie 19.00 na dziedzińcu Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27.

Bilety (w cenie 3zł – bilet edukacyjny) do nabycia bezpośrednio przed wydarzeniem w kasie Muzeum.

Kwartet Śląski to jeden z wiodących polskich zespołów kameralnych, który w obecnym sezonie artystycznym obchodzi 40-lecie działalności artystycznej.

Zespół w sposób szczególny uświetnia swój jubileusz wcielając w życie autorski projekt 10 koncertów w 10 polskich muzeach. Cykl monograficznych koncertów ma na celu prezentację najbardziej wartościowej muzyki polskich kompozytorów XX wieku - repertuaru, z którego Kwartet Śląski słynie, a jego nagrania były wielokrotnie doceniane prestiżowymi nagrodami.

Śląscy kameraliści wychodzą poza typowe sale koncertowe i występują we wnętrzach znamienitych muzeów, których specyfika, architektura oraz ponadczasowe przesłanie dodatkowo podkreślą rangę prezentowanej muzyki i gwarantują wyjątkową atmosferę koncertu.

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe