Połkolonie w Centrum Żeglarskim w Szczecinie.

  • 22.06.2019, 22:12 (aktualizacja 03.07.2019, 15:39)
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Połkolonie w Centrum Żeglarskim w Szczecinie.
Centrum Żeglarskie organizuje półkolonie, podczas których będzie można ciekawie spędzić czas podczas wakacji.

Zajęcia na półkoloniach będą odbywały się na wolnym powietrzu (na terenie Centrum Żeglarskiego oraz na jeziorze Dąbie). W przypadku złych warunków atmosferycznych, uczestnicy będą brali udział w zajęciach na świetlicy.

Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił na kajaku i na jachcie żaglowym. Chętni rozpoczną naukę windsurfingu. Wszyscy z pewnością zasmakują prawdziwej żeglarskiej przygody.

Prócz aktywnego wypoczynku na wodzie, doświadczona kadra wychowawców przypomni dzieciom i młodzieży, jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą. Wykwalifikowani instruktorzy nauczą wyplatania lin, wybijania szklanek i wiązania węzłów. W przerwach zaś na uczestników czekać będą drugie śniadanie i obiad, a ostatniego dnia – ognisko z kiełbaskami.

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe