Ulica B.Zaleskiego zamknięta do wtorku

  • 21.06.2019, 12:04 (aktualizacja 03.07.2019, 15:36)
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Ulica B.Zaleskiego zamknięta do wtorku
Będą dodatkowe utrudnienia w ruchu w rejonie szczecińskiego węzła Łękno.

Od godz. 17, zostanie zamknięty dla ruchu samochodowego odcinek ul. Bohdana Zaleskiego od jej skrzyżowania z ulicami Zygmunta Moczyńskiego i Stanisława Wyspiańskiego do zbiegu z al. Wojska Polskiego.

Zmiany w organizacji ruchu wynikają z konieczności wykonania robót podziemnych przy wymianie instalacji, które biegną pod jezdnią właśnie w tym miejscu. Zakaz ruchu będzie dotyczyć wszystkich pojazdów, oprócz pieszych, w obu kierunkach.

W związku z zamknięciem krótkiego odcinka ul. Bohdana Zaleskiego sygnalizacja świetlna na jej skrzyżowaniu z al. Wojska Polskiego oraz ta w rejonie skrzyżowania ul. Bohdana Zaleskiego z ulicami Stanisława Wyspiańskiego i Zygmunta Moczyńskiego przełączona zostanie na sygnał żółty migający.

Blokada ul. Bohdana Zaleskiego oznacza również korektę trasy autobusów linii 53 i 60. Będą one kursować tak samo, jak autobusy linii 67, al. Wojska Polskiego, ul. Piotra Skargi i przez rondo Jerzego Giedroycia.

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe