Aleja Gwiazd muzyki powstaje w "Sorrento".

  • 22.05.2019, 04:28
  • Jacek Siwek
Aleja Gwiazd muzyki powstaje w "Sorrento".
6 lipca odsłonięcie pierwszych gwiazd

Inicjatorami tego ciekawego przedsięwzięcia są szefowie Muzeum Muzyki Polskiej znajdującego się w willi "Sorento" - Janusz Dudziński i Zbigniew "Bitels" Włodarczyk. Przed klubem zostaną ułożone granitowe płyty z gwiazdami poświęconymi wybitnym muzykom związanym ze Szczecinem, choćby przez udział w Festiwalach Młodych Talentów. Pomysłodawcą oraz organizatorem festiwali, które odbyły się w naszym mieście w latach 1962-63 był Jacek Nieżychowski - ówczesny dyrektor szczecińskiej "Estrady". Przy współpracy z zespołem "Czerwono-Czarni"  wyłoniono "złotą dziesiątkę" , która przez kolejne dziesięciolecia miała wielki wkład w rozwój polskiej muzyki rozrywkowej.

Zbigniew "Bitels" Włodarczyk zdradził nam, że jako pierwsi uhonorowani zostaną gwiazdami: Henryk Fabian, Wojtek Korda, Czesław Niemen, Helena Majdaniec oraz Grażyna Rudecka.        

Zapraszamy:  6 lipca, godzina 18,00  do  willi "SORRENTO".

Jacek Siwek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe