• 27.04.2019, 22:39 (aktualizacja 28.04.2019, 08:55)
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Pogoń remisuje z Lechem Fot. Newspix
Pogoń Szczecin zremisowała na swoim boisku z Lechem Poznań 1:1

Ozdobą pierwszych 45 minut był gol Radosława Majewskiego. Doświadczony pomocnik doszedł do dośrodkowania z lewej strony boiska i znakomitym uderzeniem z woleja pokonał Jasmina Buricia do przerwy Pogoń prowadziła 1:0. W drugiej połowie  Lech Poznań. wyrównał w samej końcówce. Gola (samobójczego) strzelił zawodnik Pogoni Kamil Drygas. Po rajdzie Pedro Tiba między kilkoma gospodarzami i skierowaniu piłki w pole bramkowe, Jakub Bartkowski próbował ją wybić, tyle że kopnął prosto w Kamila Drygasa, a odbita od kapitana Pogoni piłka wturlała się do bramki Jakuba Bursztyna.

Spotkanie zakończyło się podziałem punktów.  Dzięki temu remisowi Lech Poznań awansował na szóste miejsce w lidze, mając 48 punktów. Pogoń Szczecin jest ósma z dorobkiem 47 pkt.