Wsparcie szczecinian dla nauczycieli

  • 13.04.2019, 00:32 (aktualizacja 03.05.2019, 13:13)
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Wsparcie szczecinian dla nauczycieli Fot. GS
Tłumy na placu Solidarności.

W piątek wieczorem tłumy szczecinian na pl. Solidarności wyrażały swoje poparcie dla strajku nauczycieli. Organizatorzy Radek Dawidowski i Mateusz Gieryga Nie zawiedli się. Mimo przeszywającego chłodu w piątkowy wieczór na pl. Solidarności przybyły prawdziwe tłumy. Byli uczniowie, rodzice, nauczyciele akademiccy, działacze społeczni, politycy i sami strajkujący nauczyciele. Plac wypełnił się po brzegi. Nie zabrakło wymownych transparentów, przemówień, wspólnego śpiewania i tańca a na koniec zmrok rozjaśniły setki światełek.

 Nie zabrakło też banerów z nazwami szkół z całego miasta. Były podstawówki, licea, zespoły szkół itd. Wdrażamy solidarność na pl. Solidarności w tych trudnych dniach dla oświaty. Dajemy wyraz niezadowoleniu z tego, co się dzieje w oświacie. Robimy dziś wielki wykrzyknik, który jest symbolem niezgody i ma krzyczeć - krzyczeli protestujący.

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe