Wypożyczalnia skuterów elektrycznych już funkcjonuje.

  • 10.04.2019, 00:33
  • Jacek Siwek
Wypożyczalnia skuterów elektrycznych już funkcjonuje.
W Szczecinie działa wypożyczalnia skuterów na minuty.

Firma EcoShare udostępniła mieszkańcom Szczecina możliwość wypożyczenia skutera elektrycznego. Od kilku dni w mieście pojawiły się seledynowe skutery, które w cenie 69 groszy za minutę pozwolą nam zrezygnować z samochodów i bez stania w korkach, oraz poszukiwania miejsca parkingowego, dowiozą nas do każdego miejsca w mieście. Jest to również ciekawa alternatywa dla komunikacji miejskiej w okresie letnim, dająca możliwość wyboru dowolnej trasy turystom zwiedzającym nasz gród.

Aby skorzystać ze skutera należy zalogować się w aplikacji, na stronie internetowej ECOSHARE , która wskaże nam miejsce parkowania najbliższego pojazdu, a także pozwoli go uruchomić. Skutery mają zasięg do 70 kilometrów rozwijają szybkość max.50 km/h. Ceny: 69 groszy za minutę jazdy oraz 9 gr. za minutę parkowania. Do 30 czerwca studenci korzystają z promocyjnej - 15% niższej taryfy. System działa 24 godz./dobę przez 7 dni w tygodniu.

Pozostaje życzyć bezpiecznej jazdy tymi ekologicznymi pojazdami.

Jacek Siwek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe