DPS "Dom Kombatanta" - oferuje mieszkańcom wiele rozrywek

  • 05.05.2019, 22:03
  • Jacek Siwek
DPS "Dom Kombatanta" - oferuje mieszkańcom wiele rozrywek
Tutaj nie można się nudzić.

Otwarty w 1996 roku, przy ulicy Kruczej, Dom Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta"  oprócz wygodnie wyposażonych pokoi z łazienkami, balkonami i widokiem na piękny ogród oraz pełnego zastawu zajęć terapeutycznych oferuje swym mieszkańcom bogaty wybór  imprez kulturalno - oświatowych.

Każdego dnia Panie Iza i Ada dbają o to, żeby nikt tu się nie nudził. Codzienny program obejmuje zajęcia w grupach zainteresowań: kulinarne, plastyczne, muzyczne oraz  imprezy, koncerty i pokazy skierowane do dużej widowni. Ostatnio odwiedziły DPS  "Alpaki terapeuciaki" wraz Panią Anitą  prowadzącą zajęcia terapeutyczne z udziałem tych sympatycznych zwierząt.

Liczne konkursy m.in. "Jaka to melodia", "Milionerzy", "Szyfry i cyfry" gromadzą duże grono uczestników dając im wiele radości i rozrywkę. Spotkania z muzyką  tematycznie dobrane do zainteresowań słuchaczy (twórczość S.Moniuszki, muzyka ludowa, piosenki Czerwono - Czarnych, międzywojenna muzyka filmowa) polegają nie tylko na biernym słuchaniu, lecz także aktywnym udziale polegającym na wspólnym śpiewaniu ulubionych przebojów oraz wymianie informacji na interesujące tematy.

Aktywność w zakresie sportu, rozrywki i kultury, to nie tylko imprezy odbywające się na terenie placówki. Mieszkańcy DPS także uczestniczą w imprezach sportowych i koncertach organizowanych w hali widowiskowo - sportowej oraz innych placówkach na terenie miasta. TU NAPRAWDĘ NIE MOŻNA SIĘ NUDZIĆ.

Jacek Siwek

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe