Kobieta, która inspiruje

  • 18.02.2019, 18:36 (aktualizacja 20.02.2019, 20:49)
  • Marzena Jagielska
Kobieta, która inspiruje pixabay
Chcesz wiedzieć, jakie cechy  są ci bliskie? Zrób małe ćwiczenie. Przeczytaj  i wybierz z poniższej listy coś dla siebie.

Kobiety, które są inspirujące funkcjonują tak : stale się czegoś uczą. Są szczere i asertywne. Szanujące  siebie i innych. Empatyczne. Entuzjastyczne. Żyjące tu i teraz, czyli uważne.  Dobrze zorganizowane. Z rozliczoną przeszłością. Z planami na jutro.  Dążące do celu. Twórcze. Oddane. Pracowite. Kompetentne. Pielęgnujące życie duchowe. Oddane rodzinie. Patriotki. O szerokich horyzontach myślowych. Świadome. Zaangażowane społecznie. Pełne godności. Śmiałe i jednocześnie delikatne. Kreatywne. Zarządzające. Współczujące. Uśmiechnięte, mimo trudności. Zadowolone, mimo życiowych ran.  Wytrwałe, a jak trzeba, także uparte. Planujące, ale elastyczne. Które myślą dobrze o sobie i o innych. Które mądrze  kochają siebie i innych. Które wymagają od siebie i potrafią wymagać od innych. Które szanują swoje granice i nie pozwalają się krzywdzić.  Które szanują granice innych i są taktowne. Ciekawe świata. Ciekawe drugiego człowieka. Żyjące pełnią życia.  Estetki, które wnoszą piękno w swoje otoczenie. Którym chce się chcieć. Które zamiast perfekcjonizmu wybierają profesjonalizm. Które dzielą się swoją siłą i nadzieją. Których każdy dzień jest owocny i twórczy. Skore do śmiechu. Bez presji na sukces czy władzę. Zadbane. W emocjonalnym dobrostanie. Czułe. Rozkwitające. Eleganckie i bardzo kobiece.

To ćwiczenie pokazuje Ci, co składa się na Twój ideał kobiecości.

A teraz dobra wiadomość. Jest duże prawdopodobieństwo, że to, co Ci się podoba,  już wprowadzasz w czyn. W mniejszym lub większym stopniu, ale już jest obecne w Twoim życiu.

Popatrz na tę listę, jak na swój portret. Jak się czujesz  odkrywając  pozytywne informacje o sobie? Czy wcześniej widziałaś w  siebie  takie wspaniałe cechy?

Marzena Jagielska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe