Przyspiesza budowa Hanza Tower

  • 21.02.2019, 16:52 (aktualizacja 21.03.2019, 03:38)
  • Jacek Siwek
Przyspiesza budowa Hanza Tower
Nowy wieżowiec już niedługo w panoramie Szczecina

Wykonawcy wieżowca przy skrzyżowaniu al. Wyzwolenia i ul. Odzieżowej zapowiadają przyspieszenie prac budowlanych w związku z zastosowaniem nowych maszyn do wylewania betonu. Najwyższy w Szczecinie apartamentowiec będzie połączony z Hotelem Dana oraz umiejscowionym na dolnych piętrach centrum handlowym. Budynek o wysokości 125 m. będzie składać się z 30 naziemnych kondygnacji oraz 4 podziemnych przeznaczonych na garaże i pomieszczenia magazynowe. Największą część wieżowca zajmą powierzchnie mieszkalne - około 480 lokali przeznaczonych na sprzedaż oraz wynajem.

Przewidywany termin oddania obiektu do użytku - to czerwiec 2020 roku, więc już niedługo Szczecinianie będą podziwiać nowy obiekt w panoramie miasta.

Jacek Siwek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe