Urodziny Elvisa Presleya w Domu Kultury 13 muz

  • 25.01.2019, 03:00 (aktualizacja 10.04.2019, 01:46)
  • Jacek Siwek
Urodziny Elvisa Presleya w Domu Kultury  13 muz
Elvis "wiecznie żywy".

Dom Kultury 13 muz nie mógł pomieścić chętnych do uczestnictwa w 83 urodzinach Presleya. Dostawione krzesełka uratowały sytuację i pozwoliły licznie zgromadzonej publiczności poczuć klimat muzyki lat 50-tych.  "Wiecznie żywego" Elvisa reprezentował w Szczecinie Ryszard Klemens Wiercimak, który z dużym wyczuciem stylu i poczuciem humoru wprowadził jubileuszowych gości w dynamiczny nastrój rock'n'rolla.

Dzielnie towarzyszący wokaliście zespół ze stylowymi partiami solowymi Jurka Szymańskiego, który objawił nam się jako wirtuoz gitary, był świetnym uzupełnieniem uczty urodzinowej przygotowanej przez organizatorów imprezy. W koncercie uczestniczyli również zaproszeni goście: Mirosław Wójcik oraz Barbara Marcinkowska. Show w wykonaniu saksofonisty publiczność przyjęła owacją na stojąco i odśpiewaniem 100 lat obchodzącemu właśnie 60 lecie pracy artystycznej, lecz wciąż młodemu duchem muzykowi. Należałoby tu zaznaczyć, że Mirosław Wójcik zaczynał karierę w zespole Czerwono - Czarni w Szczecinie w czasach, gdy Elvis stawiał pierwsze estradowe kroki w Memphis.

Jacek Siwek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe