Darmowa pomoc w nowym Szczecińskim Centrum Wspierania Rodziny

  • 08.01.2019, 22:14 (aktualizacja 14.02.2019, 12:02)
  • AP
Darmowa pomoc w nowym Szczecińskim Centrum Wspierania Rodziny pixabay
Konsultacje prawne, psychologiczne, seksuologiczne itp. dostępne w Szczecinie w Nowo powstałym Szczecińskim Centrum Wspierania Rodziny.

             Od kilku dni, nowo powstałe Szczecińskie Centrum Wspierania Rodziny oferuje bezpłatną pomoc dla osób w potrzebie, w tymczasowej siedzibie w budynku Zespołu Szkół Salezjańskich przy ul. Ku Słońcu 124. Jest to kontynuacja, w nowej formule, działań wcześniejszego Ośrodka "Z pomocą rodzinie", który funkcjonował do niedawna w strukturach Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana".
Do Szczecińskiego Centrum Wspierania Rodziny można zgłasza się po pomoc prawną, psychologiczną, pedagogiczną, pomoc kuratora, seksuologa, mediatora i kapłana, a także w szeroko rozumianych problemach alkoholowych. Działa tu również nieodpłatna Szkoła Rodzenia z Bogiem. Zajęcia w Szkole Rodzenia, oraz pozostała pomoc organizowana jest przez sprawdzony zespół specjalistów, z dużym doświadczeniem.

Zespół ren został w ubiegłym roku nagrodzony wyróżnieniem "Primus in Agendo" przyznanym przez  Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Szczecińskie Centrum Wspierania Rodziny rozpoczęło swą działalność w Święto Świętej Rodziny, 30 grudnia 2018 r. przy nowo powstałej Wspólnocie "Domus Mariae'". Na konsultacje można się zapisywać dzwoniąc pod numer tel. 504 361 653

              Wiele szczecińskich rodzin przez ostatnich 40 lat korzystało w Szczecinie z Poradni Młodzieżowej, Rodzinnej, ze Szkoły Rodzenia z Bogiem i Centrum Wspierania Rodziny z Problemem Alkoholowym. W związku z zakończeniem funkcjonowania Ośrodka "Z pomocą rodzinie", zespół specjalistów zdecydował o kontynuowaniu dotychczasowych działań, jako nowy podmiot, który nosi nazwę Szczecińskie Centrum Wspierania Rodziny.

szczegóły na stronie www.facebook.com/Szczecinskie-Centrum-Wspierania-Rodziny

AP

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe