Żeglarskie podsumowanie roku w Szczecinie

  • 05.01.2019, 01:16 (aktualizacja 09.01.2019, 08:29)
  • Redakcja Telewizji Pomerania
Żeglarskie podsumowanie roku w Szczecinie
Tradycyjnie na Gocławiu w restauracji Jachtowa, odbędzie się w sobotę 5 stycznia 2019 r. o godz. 11.00, uroczyste podsumowanie sezonu żeglarskiego ZOZŻ 2018.

Nagrodzone zostaną dokonania zachodniopomorskich żeglarzy, zakończone w  2018 roku. Żeglarze nominowani zostali przez Kapitułę, a także zgłoszeni przez kluby i żeglarzy indywidualnych. Poznamy między innymi Żeglarza i Rejsy Roku czy zdobywców Pucharów Sezonu ZOZŻ. 

Nagradzani będą medaliści mistrzostw Polski, Europy i świata, ich trenerzy, a także zwycięzcy regat jachtów balastowych, mieczowych czy mistrzostw meczowych (match raising)

O tym kto wygrał, zadecydowały zdobyte punkty i medale. Natomiast o przyznaniu uznaniowych, honorowych nagród w kategoriach Szczeciński Rejs Roku 2018 i Szczeciński Żeglarz Roku 2018 zdecyduje specjalna Kapituła działająca przy Komisji Historii ZOZŻ.

 

Redakcja Telewizji Pomerania

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe