Noworoczny koncert kolęd.

  • 02.01.2019, 01:39 (aktualizacja 03.01.2019, 00:34)
  • Jacek Siwek
Noworoczny koncert kolęd.
W szczecińskiej Katedrze słuchaliśmy noworocznego koncertu kolęd.

Tradycyjnie  w dniu 1 stycznia w szczecińskiej Katedrze odbył się noworoczny koncert kolęd . Wykonawcami tegorocznego spotkania z muzyką był Szczeciński Chór Chłopięcy " Słowiki" pod dyrekcją Grzegorza Handke oraz chór zasłużonych dla szczecińskiej kultury artystów - Słowiki 60, którym dyrygował Jacek Kraszewski. W programie znalazły się utwory z różnych zakątków świata, w tym najpiękniejsze polskie kolędy w zupełnie nowych aranżacjach. Gorące brawa licznie zgromadzonej publiczności były wyrazem uznania dla artystów oraz twórczego i nowatorskiego podejścia do wykonywanych utworów.

W trakcie koncertu życzenia noworoczne mieszkańcom Szczecina złożył Arcybiskup Andrzej Dzięga oraz wiceprezydent Szczecina - Krzysztof Soska.

Jacek Siwek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe