Szczecińska wrotkarnia wprowadziła zniżki dla rodzin ZDR Trzy+

  • 31.12.2018, 23:33 (aktualizacja 20.01.2019, 01:43)
  • AP
Szczecińska wrotkarnia wprowadziła zniżki dla rodzin ZDR Trzy+ pixabay
Pierwsza w Szczecinie Wrotkarnia wprowadziła 20-procentową zniżkę dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny (KDR). Dzięki temu ten popularny obiekt stanie się bardziej dostępny także dla liczebniejszych rodzin.

 Dodatkowym udogodnieniem dla takich rodzin jest dawno wyczekiwana zmiana, która będzie obowiązywać w Polsce  od pierwszego stycznia 2019 roku. Od tego dnia o Kartę Dużej Rodziny będą mogli ubiegać się także rodzice, którzy w przeszłości mieli co najmniej troje dzieci na utrzymaniu. Obecnie KDR dostają tylko te osoby, których troje lub więcej dzieci pozostaje na ich utrzymaniu w momencie składania wniosku o kartę. Ulga, wprowadzona  przez Wrotkarnię,  to odpowiedź na prośbę przekazaną przez reprezentanta Szczecińskiego koła ZDR Trzy + . W skali Polski ponad trzy tysiące firm, placówek kulturalnych czy obiektów sportowych honoruje KDR. Oferta Wrotkarni jest atrakcyjna, nie tylko dla liczniejszych rodzin. Szczecinianie coraz bardziej doceniają zalety jazdy na wrotkach i rolkach, zwłaszcza podczas wilgotnych i zimnych dni . Na wrotkach chętnie jeżdżą kilkulatki, nastolatki, rodzice, a nawet osoby z pokolenia świeżo upieczonych dziadków. Dla nastolatków, oderwanych od komputera i podręczników, wrotki i rolki stanowią doskonałą odskocznię od siedzącego trybu życia, a przy tym są okazją do spotkań towarzyskich i dobrej wspólnej zabawy.

 

fot 1 pixabay

 

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pomerania.tv z siedzibą w Szczecinie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
MamaSolo
MamaSolo 01.01.2019, 21:38
Przydałaby się jeszcze podobna karta ze zniżkami dla samotnych rodziców...Pozostałe